Bony rozwojowe

Instrukcja zakupu szkolenia dofinansowanego

  1. Znajdź operatora w swoim województwie.  Pomocna będzie mapa zamieszczona na stronie głównej.
  2. Wyślij zgłoszenie do operatora i podpisz umowę (umowę podpisuje przedsiębiorca, a w szkoleniu może uczestniczyć  każdy pracownik firmy). Podpisanie umowy stanowi dla przedsiębiorcy gwarancję  uzyskania dofinansowania na szkolenie (niezlanie od tego kiedy ono się odbędzie i kto z pracowników  firmy zostanie na nie delegowany). Ważne jest, aby podpisać umowę zanim dokona się zgłoszenia na szkolenie. 
  3. Wyszukaj szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych.
  4. Zarejestruj się w bazie. Tylko w ten sposób możliwe będzie skorzystanie z dofinansowania. W tym celu  wejdź na stronę: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/users/register

    Po dokonaniu rejestracji  osoba, która chce korzystać ze szkoleń dofinansowanych  wybiera opcję  „Chcę pracować jako uczestnik instytucjonalny”.

  5. Wyszukaj szkolenie przy pomocy przeglądarki. O tym jak wyszukać szkolenie lub organizatora szkoleń piszę tutaj: http://bony.pierzak.pl/jak-wybrac-dofinansowane-szkolenie/
  6. Aby zgłosić się na szkolenie musisz dokonać tego poprzez Bazę Usług Rozwojowych. Tylko w ten sposób szkolenie będzie rozliczone przez operatora i przedsiębiorca będzie mógł uzyskać dofinansowanie.  Wchodząc na opis konkretnego szkolenia zawsze najdziemy tam dwa przyciski: Zapisz się na usługę; Dodaj do obserwowanych.